ZADZWOŃ

MAPA

ZAREZERWUJ
 TATRA HOTELS VIP - Najlepsze obiekty w najlepszych cenach
TATRA HOTELS VIP CLUB


Grupa TATRA HOTELS to ekskluzywna grupa turystyczna z różnorodną oferta noclegów na Podhalu. Należące do grupy obiekty znajdują się w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Kościelisku, Białym Dunajcu i Szaflarach. Na turystów czekają komfortowe pokoje hotelowe, luksusowe apartamenty czy domki ze strefą SPA.
Dysponujemy łącznie ponad 600 miejscami dla gości indywidualnych i grup zorganizowanych. Tak kompleksowa oferta pozwala zaplanować niezapomniany pobyt w górach zarówno osobom poszukującym wyciszenia oraz relaksu, jak i tym preferującym aktywny wypoczynek. Nasi goście mogą korzystać z bezpiecznych rezerwacji online, dostępnych na stronie www.tatrahotels.pl
Własny system rezerwacyjny, jaki opracowaliśmy dla naszych obiektów, to gwarancja:
✓bezpieczeństwa danych,
✓rezerwacji bez pośredników,
✓najlepszych cen,
✓aktualnych informacji o wolnych terminach,
✓automatycznego potwierdzenia rezerwacji.
✓dodatkowo zupełnie za darmo specjlane zniżki i rabaty na atrakcje w okolicy - do sprawdzenia na stronie https://cityguidepodhale.pl/
Rezerwujący pobyt w naszych obiektach mają możliwość dołączenia do programu TATRA HOTELS CLUB. Jego uczestnicy zyskują dostęp do rabatów na okoliczne atrakcje, skipassy, bilety do parków wodnych z kompleksami basenów termalnych oraz oferty partnerów. Klubowicze otrzymują też zniżki na kolejne przyjazdy, wyjątkowe oferty urodzinowe oraz cykliczne kody rabatowe. Wszystko po to, by Twój pobyt w górach był wspaniałym doświadczeniem, obfitującym w niezapomniane wrażenia. Zapraszamy w Tatry!

Sprawdź aktualne oferty na www.tatrahotels.pl
Podczas pobytu możliwość zorganizowania:
✓wycieczki w najciekawsze miejsca naszego regionu
✓ogniska połączone z przejazdem dorożkami
✓kolacje regionalne z muzyką i tańcami

Przyjedź do naszych obiektów , a po zrealizowanym pobycie skorzystaj z programu VIP - promocyjny cennik sprawdzisz poniżej:
przewodnik po okolicy