ZADZWOŃ

MAPA

ZAREZERWUJ
 Koronawirus w Zakopanem - COVID-19 |Hotel Zakopane
AKTUALNOŚCI -HOTEL HELIOS PONOWNIE OTWARTY


Bezpieczny Hotel Zakopane

Szanowni Klienci - mamy dobre wieści - Hotel jest otwarty do wynajmu od 4 maja

Zapraszamy już dziś do rezerwacji
II etap odmrażania gospodarki: otwarcie hoteli i galerii handlowych.
Rząd wprowadza II etap odmrażania gospodarki. Zacznie on obowiązywać od 4 maja. Swoje działanie wznowi branża turystyczna. Otwarte zostaną hotele, pensjonaty oraz miejsca noclegowe. Dodatkowo w szczególnym reżimie sanitarnym uruchomione zostaną galerie handlowe. Przypomnijmy, że 20 kwietnia w Polsce został wprowadzony I etap odmrażania gospodarki. Otwarte zostały parki, lasy, plaże, czy skwery. Zwiększono także liczbę osób w sklepach i miejscach kultu. Teraz przyszedł czas na kolejny etap. O zmianach w środę, 29 kwietnia poinformował premier Mateusz Morawiecki oraz Minister Zdrowia Łukasz Szumowski.
W związku z aktualną sytuacją w kraju informujemy, że w naszych hotelach wprowadziliśmy procedury mające na celu ochronę naszych gości oraz pracowników i przestrzeganie wszystkich zaleceń stosownych organów Państwa mających na celu minimalizowanie ryzyka zarażeniem i rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Wybierz Bezpieczeństwo
W trosce o Twoję bezpieczeństwo podejmujemy radykalne starania. Wszelkie rządowe zalecenia są w 100% zrealizowane w nasym obiekcie. Obsługa została przeskolona w zakresie postepowania oraz zapobiegania zarażeniom się COVID-19. Pokoje i wszelkie inne pomieszczenia są odpowienio dezynfekowane przez specjalistów. Dlatego jeśli myślisz o bezpiecznym urlopie – to na pewno miejsce dla Ciebie.
II etap odmrażania gospodarki
W środę, 29 kwietnia rząd ogłosił, II etap odmrażania gospodarki. Dotyczyć on będzie branży turystycznej, ale nie tylko. Po weekendzie majowym będzie można iść na zakupy do galerii handlowej oraz do biblioteki i muzeum. Co jeszcze zostaje wprowadzone?
Kiedy otwarcie hoteli?
Hotele wznowią swoją działalność po weekendzie majowym. 4 maja otwarte zostaną również pensjonaty i miejsca noclegowe.
Kiedy otwarcie galerii handlowych?
Na tę wiadomość czekało z pewnością wiele osób. 4 maja zostaną również otwarte galerie handlowe. Nie będzie można jednak robić tam zakupów tak samo, jak przed pandemią koronawirusa. W galeriach handlowych zostanie zachowany najwyższy reżim sanitarny. W sklepie będzie mogła przebywać 1 osoba na 15 mkw. Nie dotyczy to jednak korytarzy.
Pozdrawiamy i czekamy na Was
Ekipa Hotelu Helios

Rezerwuj bezpośrednio w najlepszej cenie:
przewodnik po okolicy